DREAMSCIENCE STRATAGEM IMAP Remap Tool

Tootekood: ST150-IMAP
Kategooria: .

DREAMSCIENCE STRATAGEM IMAP Remap Tool

735.00

Dreamscience Stratagem iMap™ seadme abil on võimalik Ford Fiesta ST150 juhtaju seadeid muuta. Seadet saab korraga kasutada ühel sõidukil, kuid pärast originaalseade taastamist ja autoga lahtiühendamist on võimalik seadet kasutada järgmisel sõidukil. Kokku on võimalik seade ühendada 5 sõidukiga. Seadmesse jääb alles sõiduki originaalseade, mis on võimalik igal hetkel taastada.

iMap seadmes on ST150 jaoks 3 erinevat seadet sõltuvalt modifikatsioonidest –

Race+
See seade sobib modifitseerimata autole, mis sõidab 95 kütusega.

Track
Sama seade nagu Race+, kuid selle seade puhul lülitatakse välja veojõudu piiravad kontrollid, mis kurvist välja kiirendades jõudu maha tõmbavad. Sobilik rajal kasutamiseks.

Hyper Race+
Sobib kasutamiseks minimaalselt 98 oktaanarvuga kütusega. Selle seade puhul peaks olema autole lisatud bolt-on performance modifikatsioonid nagu RAMAIR õhuvõtt, torukollektor ning sportväljalase, kus on kasutusel sport katalüsaator või on see üldse eemaldatud. Antud seadet võib kasutada nii originaal nukkvõllidega kui ka performance nukkvõllidega.

Lisaks Dreamscience aju mapidele on võimalik soetada seade, kus on lisaks 3 Pumaspeed seadet.

Pumaspeed 182
Sobib kasutamiseks autol, millel on bolt-on performance modifikatsioonid RAMAIR õhuvõtt, torukollektor, sportväljalase

Pumaspeed 190
Sobib kasutamiseks autol, millel on bolt-on performance modifikatsioonid RAMAIR õhuvõtt, torukollektor, sportväljalase, Newman Cams PH2 nukkvõllid

Pumaspeed 205 Road
Sobib kasutamiseks autol, millel on bolt-on performance modifikatsioonid RAMAIR õhuvõtt, torukollektor, sportväljalase, Newman Cams PH2 nukkvõllid, Cosworth stiilis sisselaske kollektor