Kelford nukkvõllid Toyota GR Yaris G16E-GTS

Tootekood: -
Kategooria: .

Kelford nukkvõllid Toyota GR Yaris G16E-GTS

1649.00

Toyota Yaris GR originaal nukkvõllidel on nukid kuumutatud ja pressitud torule, kuid ei kinnitu võlliks olevale torule muud moodi, mistõttu on agressiivsema sõidu korral ette tulnud olukordi, kus nukid nukkvõllil liiguvad paigast ära, mille tulemusena kaob jõud, mootor käib ebaühtlaselt jne. Kelfordi nukkvõllid on toodetud billet toorikust ning on ühes tükis, mis välistab originaal nukkvõllidega esinevad probleemid. Saadaval on 4 erinevat profiili.

267-EZ – 258°/258°, 11.5mm tõus nii sisse- kui ka väljalaskel. Nende nukkvõllidega saavutatakse rohkem rõhku võrreldes originaaliga. Parima tulemuse jaoks on soovitatav aju remap. Enamjaolt on nende nukkvõllidega tulemuseks ca 30hj rohkem võimsust sama turbo rõhu juures. Neid nukkvõlle on võimalik kasutada originaal klapivedrudega, kuid rangelt soovitatav on kasutata Kelford tugevamaid klapivedrusid, mis on saadaval SIIN.

267-A – 266°/274°, 11.5mm tõus nii sisse- kui ka väljalaskel. Nende nukkvõllidega on vajalik muuta VVT ajastust. Selleks on kindlasti vajalik aju remap, millega peaks kogenud seadistaja hakkama saama.  Sõltuvalt teisest modifikatsioonidest on tulemuseks 350-500hj, 8000rpm ja 2bar. Nende nukkvõllidega peab kindlasti kasutaba Kelford tugevamaid klapivedrusid, mis on saadaval SIIN.

267-B – 276°/286°, 11.5mm tõus nii sisse- kui ka väljalaskel. Nende nukkvõllidega on vajalik muuta VVT ajastust. Selleks on kindlasti vajalik aju remap, millega peaks kogenud seadistaja hakkama saama. Sõltuvalt muudest modifikatsioonidest on suure turbo kitiga tulemuseks 500 – 700hj. Nende nukkvõllidega peab kindlasti kasutaba Kelford tugevamaid klapivedrusid, mis on saadaval SIIN.

267-C – 282°/290° , 11.7mm tõus nii sisse- kui ka väljalaskel. Kiirenduseks sobilikud nukkvõllid. NB! Antud nukkvõllidega lähevad originaal kolbidega klapid vastu kolbe! Sobilik ainult professionaalsele mootoriehitajale.